نتایج جستجو برای عبارت :

اتفاقى:)

دیشب یک خواب خوب دیدم.. خیلى خوب.. اینقدرى که تو خواب از خوشحالى گریه میکردم.. اینو به محض اینکه بیدار شدم از چشماى خیس و بالش خیس ترم فهمیدم..با لبخند از خواب بیدار شدم اما خیلى دووام نداشت..چند لحظه خوابى که دیده بودم رو تو گیجى مرور کردم و لبخندم ماسید و دلم گرفت..یه خوابایى میبینى و یه رویاهایى سراغت میاد که آرزو میکنى کاش واقعیت داشت اما همین که بهش بیشتر فکر میکنى به این نتیجه میرسى همچین اتفاقى در واقعیت هیچ وقت نمى افته و همچین حقیقتى وجو
استادى از شاگردانش پرسید: چرا ما وقتى عصبانى هستیم داد می زنیم؟ چرا مردم هنگامى که خشمگین هستند صدایشان را بلند می کنند و سر هم داد می کشند؟ شاگردان فکرى کردند و یکى از آن ها گفت: چون در آن لحظه، آرامش و خونسردیمان را از دست می دهیم استاد پرسید: این که آرامشمان را از دست می دهیم درست است امّا چرا با وجودى که طرف مقابل کنارمان قرار دارد داد می زنیم؟ آیا نمی توان با صداى ملایم صحبت کرد؟ چرا هنگامى که خشمگین هستیم داد می زنیم؟ شاگردان هر کدام جواب
استادى در شروع کلاس درس، لیوانى پر از آب به دست گرفت. آن را بالا نگاه داشت که همه ببینند. بعد از شاگردان پرسید: به نظر شما وزن این لیوان چقدر است؟ شاگردان جواب دادند ۵۰ گرم، ۱۰۰ گرم، ۱۵۰ گرم.
استاد گفت: من هم بدون وزن کردن، نمی دانم دقیقاً وزنش چقدر است. اما سوال من این است: اگر من این لیوان آب را چند دقیقه همین طور نگه دارم، چه اتفاقى خواهد افتاد.
شاگردان گفتند: هیچ اتفاقى نمی افتد.

استاد پرسید: خوب، اگر یک ساعت همین طور نگه دارم، چه اتفاقى می ا
پنج سال پس از آنکه اولین فیلم کارگردان تازه کار با استقبال مواجه شد و جایزه هاى متعددى دریافت کرد، دارابونت دومین فیلمش را با نام «مسیر سبز» ساخت. فیلمى بسیار خوش ساخت که نشان داد تجربه اول فیلمساز اتفاقى نبوده است. «مسیر سبز» ماجراى زندانى است که بندى با این نام دارد. در این بند زندانیانى نگهدارى مى شوند که اعدامشان حکمى است. آنها منتظرند تا دادگاه روز مرگشان را تعیین کند.
ادامه مطلب

خدایا من تازه میکنم عهد و بیعتم را .....

**أللَّهُمَ عَجِّل لِوَلیکَ أَلفَرَج**

**پندانه**

استادى از شاگردانش پرسید: «چرا ما وقتى عصبانى هستیم داد می‌زنیم؟ چرا مردم هنگامى که خشمگین هستند صدایشان را بلند می‌کنند و سر هم داد می‌کشند؟»
شاگردان فکرى کردند و یکى از آن‌ها گفت: «چون در آن لحظه، آرامش و خونسردی‌مان را از دست می‌دهیم.»
استاد پرسید: «این که آرامشمان را از دست می‌دهیم درست است امّا چرا با وجودى که طرف مقابل کنارمان قرار
این انیمه از روی یه کتاب به همین اسم ساخته شده!
سخن ناشر روی جلد پشتی کتاب:
«در این پازل جادوئى هیچ چیز و هیچ کس آنچه به نظر مى‌آید نیست. سرنوشت‌ها به هم گره خورده و هویت انسان‌ها با هم عوض مى‌شوند. جادوگر طلسمى به دنبال هاول فرستاده است. آیا سرنخ شکستن این طلسم درون ابیات یک شعر است؟ قرارداد اسرارآمیز بین هاول و شیطانک آتش، کلسیفر چیست؟ در این داستان جذاب در هر صفحه با شگفتى تازه‌اى روبرو خواهید شد! وقتى سرانجام آخرین نبرد بین جادوگر و هاول
دانلود سریال ایرانی وارش
قسمت اول اضافه شد
Download serial irani Varash
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ , ۴K و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت سریال وارش
ژانر فیلم : درام ، تاریخی ، عاشقانه
زبان فیلم : فارسی
سال انتشار : 1398
محصول کشور : ایران
کارگردان : احمد کاوری
کیفیت : WEB-DL
بازیگران : علیرضا کمالی، بهنام تشکر، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، الهام طهموری، شهرام قائدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فری
دانلود سریال ایرانی وارش
قسمت اول اضافه شد
بازیگران : علیرضا کمالی، بهنام تشکر، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، الهام طهموری، شهرام قائدی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فری
دانلود سریال ایرانی وارش
قسمت اول اضافه شد
دانلود سریال ایرانی وارش
قسمت اول اضافه شد

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.
param name="AutoStart" value="False">

دریافت

تابش نور، تا بشه دور دوباره از جلو چشَم غروب سرد دوباره من تو فکر اون دوتا چشَمشمعی که سوخت به زیر شعله نفهمید گناهشمیعنی بِم فِک میکنه نمیدونه من خمارشممن خم
  مدافع تیم ملی فوتبال امید گفت: همه بازیکنان با غیرت و یکدلى بازى کردند که باعث برد تیم ملی مقابل استرالیا شد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، عارف آغاسى زننده گل دوم تیم امید در بازی با استرالیا در خصوص گلی که به ثمر رساند گفت:متاسفانه بازى پخش نشد اما در صحنه اى که براى سرزنى روى ضربه ایستگاهى جلو رفته بودم توپ برگشتى با ارسال دقیق خدابنده لو روى دروازه ارسال شد که با ضرب
به نام دلی که شکستولی تا ابد پاش نشست
برای عشق گریه کن ولی به کسی نگو.برای عشق مثل شمع بسوز ولی نگذار پروانه ببینه.برای عشق پیمان ببند ولی پیمان نشکن .برای عشق جون خودتو بده ولی جون کسی رو نگیر.برای عشق وصال کن ولی فرار نکن.برای عشق زندگی کن ولی عاشقونه زندگی کن.برای عشق بمیر ولی کسی رو نکش .
برای عشق خودت باش ولی خوب باش.
موزیک بی کلام ۱

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
ت
به قلم علامه مصباح یزدی:
قرآن، وحى خداست که به پیامبر (ص) ابلاغ شده و خداوند از آن حفاظت می‌کند، تا کسى در آن تصرّف نکند و نه‌تنها به‌صورت کامل و تمام به پیامبر (ص) برسد، بلکه به‌درستى از پیامبر (ص) به مردم ابلاغ شود.اما این‌که خداوند این کار را چگونه انجام می‌دهد، ما نمی‌دانیم. همچنان که چگونگى سایر کارهاى خدا را هم نمی‌دانیم: «إنّما أمرُهُ إذا أرادَ شیئاً أنْ یَقولَ له کُنْ فَیَکون» (یس : ٨٢). خدا هرچه را اراده کند، به همان صورت تحقق می‌یا
مرداب روح نوشته جیمز هولیس (از یونگ پژوهان معروف) که پیام اصلی آن در جمله‌ای نهفته است که روی جلد این کتاب ذکر شده: رنج‌ها حرف‌های جذابی برای گفتن دارند. این کتاب بیان می‌دارد تمامی رنج‌هایی که انسان در زندگی با آن مواجه است و این رنج‌ها را احوال مردابی می‌نامد، باعث رشد و تعالی روح می‌شوند اگر حرف و هدف آن رنج را با کندوکاو دریابیم.
 زیباترین انسانهایى که تا کنون شناخته ام، آنهایى بودند که شکست خورده بودند، رنج میکشیدند، دچار فقدان شده
باترى خودرو، برق مورد نیاز سیستم الکتریکى خودرو را تأمین مى کند. براى جدا کردن باترى از خودرو، احتیاج به دست کش کار، عینک ایمنى و ابزار مورد نیاز دارید.
باترى خودرو نقش بسیار حیاتى و مهمى در عملکرد خودرو دارد. باترى خودرو باعث مى شود که زمانى که شما سوییچ را مى چرخانید خودرو روشن شود. همچنین برق مورد نیاز براى بخش هاى مختلف خودرو زمانى که خودرو خاموش است را تأمین مى کند. در اکثر موارد لازم نیست که خیلی به فکر باترى خودرو باشید، اما در بعضى موا
براى رسیدن به سلامتى روان به هفت مهارت احتیاج دارید. این مهارت ها به شما کمک مى کنند که هم روحیه و هم اثر بخشى خود را بهتر کنید. مانند تمامى مهارت ها، با تمرین در شرایط بهترى قرار مى گیرید. این قسمت را بخوانید و دوباره خوانى کنید.

آن هفت مهارت عبارتند از:

۱- مدیریت بر خود و اوقات زندگى

۲- رو به رو شدن با مسئله

۳- رفتار درست با خود

۴- حل مسئله: راهکارى براى تغییر

۵- توجه به تناسب: کمک گرفتن از شناخت درمانى

۶- توجه به اعتماد به نفس و عزت نف
اد سلیمیان

خدامُراد سلیمیان
اشاره:
پنهان زیستى امام مهدى(ع) نه تنها چگونگى
زندگى آن حضرت را در هاله‏اى از اسرار فرو برده که بسیارى از موضوعات مربوط
به حیات آن امام را نیز جزو امور پنهان نظام هستى قرار داده است.
یکى از مهم‏ترین این امور پنهان، محل
زندگى آن حضرت در طول غیبت ایشان است. از این رو بسیارى علاقه‏ مندند
بدانند که خورشید پنهان در کدامین بخش از این کره خاکى به گذران عمر
می‏پردازد و به بیان دیگر کدامین قسمت از زمین این منزلت را دار

بسم الله الرحمن الرحیم
کهیعص
و من قتل مظلوما فقد جعلنا لولیه سلطانا فلایسرف فى القتل انه کان منصورا
یا ایتها النفس المطمئنه ارجعى الى ربک راضیه مرضیه فادخلى فى عبادى وادخلى جنتى
این آیات در شأن این مظلومند. هر کدام از این آیات ، کیفیتى و تقسیرى دارند؛ لیکن امروز، کار لازمتر داریم از تفسیر این آیات .
اول باید تحصیل حالت خودمان بکنیم که حق امروز را ادا کرده باشیم .
خدائى که لله جنود السموات و الارض  فرموده ، طلب یارى از بندگان خود مى فر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها